Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění a odeslání formuláře je rychlé, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento systém žádostí půjček je unikátní - šanci má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele půjček, právě díky tomu můžeme nabídnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - díky tomu jsou tyto půjčky pojmenovávány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčka bez poplatku předem a bez registru

Černá listina půjček

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Náš půjčkový systém zkrátka shromažďuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a následně vybrat z velké nabídky stovek poskytovatelů SMS půjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic předem platit. Jednoduše a zkrátka - systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má skutečně úplně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, která Vám bude maximálně vyhovovat. Půjčky bez doložení příjmu je moderní a rychlá online zápůjčka. Jedná se o takzvanou mikro zápůjčku. Proč malou? Jde totiž o půjčku, jež je ideální především na uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro lidi, kteří s oblibou využívají slev a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily SMS půjčky

Jak zažádat o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to jen pár sekund. Potom chviličku vyčkejte, než Vám půjčkový systém navrhne nabídku půjček vhodných právě pro Vás. A potom se už jenom řiďte kroky uvedenými v žádosti a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání půjčky k Vám

Klienti se často táží, jak rychle a za jak dlouho obdrží peníze. Chápeme, že žadatelé, kteří žádají o půjčku, chtějí peníze co nejrychleji. Proto nic nezdržujeme a finance jsou odeslány na účet ihned po schválení půjčky. Podle typu banky tak můžete mít půjčku už několik minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Půjčka od Volsoru je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, které obdržíte. Splácet můžete půjčku opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je pak nastavena na třicet dní. I díky tomu jsou online půjčky od naší společnosti nazývány jako půjčky do další výplaty. Černá listina půjček je expresní a zřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Registr při schválení nekontrolujeme. I to je důvod, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., jež je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní podnik se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Výhody online zápůjčky bez bez nahlížení

  • Online půjča je vyřízena přes internet, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani korunu
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, jenž bude klientovi doopravdy schválená. Půjčky od nás jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil opravdu každý. Další výhoda je blesková rychlost zřízení každé SMS zápůjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, ji chtějí opravdu velmi rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu všem

Půjčíme skutečně každému

U nás má šanci skutečně úplně kdokoliv, dáme půjčku totiž starším lidem, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

5000 půjčka

Malá půjčka 2000 Kč ihned

Online zápůjčku od Volsoru vyžídíte ze svého bytu bezproblémově za 5 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme se stovkami firem a tak vždycky vybereme nejlepší zápůjčku Vám.