Žádost o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je jednoduché, žádost zvládne vyplnit opravdu každý. Náš systém žádostí půjček je unikátní - šanci má opravdu úplně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele půjček, právě díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou tyto půjčky nazývány jako půjčka bez koruny. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Pujcky ihned a bez nahlížení do registru

Hotovostní půjčka pro studenty

Pomáháme tisícovkám lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš systém pro poskytování půjček zkrátka shromažďuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze vybrat z velké nabídky mnoha poskytovatelů SMS online půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte předem platit. Jednoduše - systém půjček je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má opravdu každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je pokroková a blesková online zápůjčka. Jde o tzv. mikro zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o půjčku, jež je ideální hlavně pro pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají slev a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily SMS půjčky

Jak si podat žádost o půjčku?

Jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen pár vteřin. Pak chviličku vydržte, než Vám půjčkový systém vypočítá a navrhne nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A potom se už jenom řiďte kroky napsanými v žádosti a vyčkejte na schválení žádosti.

Obdržení peněz

Mnozí klienti se táží, jak rychle a za jak dlouho dostanou peníze. Moc dobře si uvědomujeme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, potřebují finance co nejrychleji. A proto nic neprotahujeme a finance jsou Vám zaslány na účet bezprostředně po schválení. Podle druhu banky tedy můžete mít půjčku už několik málo minut po schválení půjčky na svém účtu. Online půjčka od společnosti Volsor je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět velmi jednoduše dle údajů, které dostanete. Uhradit můžete opět převodem. Doba splatnosti půjčky je pak nastavena na 30 dnů. I proto jsou zápůjčky od naší společnosti přezdívány jako půjčky do další výplaty. Hotovostní půjčka pro studenty je expresní a zřídíte ji během několika minut.

Nahlíží se do registru?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o transparentní firmu se sídlem v Česku, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Klady bezhotovostní zápůjčky bez bez ručení

  • Půjčky rychle bez registru je vyřízena přes web, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor s.r.o. poskytnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, jenž bude danému klientovi skutečně schválená. Rychlé půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností maximálně průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl opravdu každý. Další velká výhoda je rychlá rychlost zřízení každé SMS půjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji chtějí skutečně rychle. Proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy všem

Půjčíme opravdu všem

U nás má šanci skutečně úplně kdokoliv, dáme půjčku totiž starým lidem, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčky 2000 bez registru

Nebankovní půjčky hned

Půjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého bytu rychle během 10 minut. Sami nemusíte nikam docházet a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a proto vždy zvolíme nejvhodnější bezhotovostní půjčku Vám.