Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění formuláře je rychlé, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Tento půjčkový systém je pokrokový - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele online půjček, díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou naše půjčky přezdívány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčky rychle bez registru a bez nahlížení

Kalkulačka půjčky ČSOB

Pomáháme tisícovkám lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Systém půjček jednoduše sdružuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a potom si vybrat z nabídky mnoha poskytovatelů nebankovních zápůjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte platit dopředu. Zkrátka a jednoduše - půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má skutečně doslova každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je moderní a blesková nebankovní půjčka. Jedná se o takzvanou mikro zápůjčku. Proč malou? Jedná se totiž o zápůjčku, která je ideální především na pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro lidi, kteří rádi využívají slevových akcí a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s výplatou.

Detaily rychlé půjčky

Jak požádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to chvilku. Pak chvilku vydržte, než Vám systém půjček vygeneruje nabídku online půjček vhodných právě pro Vás. A potom se už jenom řiďte body popsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz k vám

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za jak dlouho obdrží půjčku. Víme moc dobře, že žadatelé, jenž žádají o půjčku, chtějí peníze co nejrychleji. Proto nic neprotahujeme a peníze jsou poslány na účet okamžitě po schválení. Podle druhu banky tak můžete mít finance už několik málo minut po schválení na bankovním účtu. Zápůjčka od nás je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, jenž dostanete. Uhradit můžete půjčku opět bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak nastavena na 30 dnů. Díky tomu jsou zápůjčky od Volsoru přezdívány jako půjčky do výplaty. Kalkulačka půjčky ČSOB je rychlá a vyřídíte ji během pár minut.

Prohlíží se registr?

Do registru dlužníků nenahlížíme. I to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., která je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní společnost se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Klady nebankovní půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Nová SMS půjčka je vyřízena online přes internet, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní online půjčka, o které se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani korunu
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopný Volsor poskytnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, jenž bude danému klientovi opravdu schválena. Naše zápůjčky jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil opravdu doslova každý. Další velká výhoda je neuvěřitelná rychlost vyřízení každé SMS zápůjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o online půjčku, ji chtějí opravdu velmi rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně všem

Půjčujeme vždy všem

U nás má šanci skutečně kdokoliv, půjčíme totiž starým lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

SMS půjčka do 15 minut

Bankovní půjčky bez registru ihned

Půjčku od firmy Volsor objednáte z pohodlí svého domu bleskově během 7 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme s desítkami firem a proto vždy vybíráme nejlepší online půjčku Vám.