Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je velmi snadné, žádost zvládne vyplnit každý. Tento systém žádostí půjček je unikátní a pokrokový - šanci má opravdu úplně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele online půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - i proto jsou půjčky od nás přezdívány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Malá půjčka do 24 hodin a bez registru

Konsolidace půjček nebankovní

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Náš půjčkový systém jednoduše shromažďuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a pak si zvolit z nabídky mnoha poskytovatelů SMS online zápůjček. Nikam nemusíte sami chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic platit předem. Zkrátka - systém půjček je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci získat online půjčku má skutečně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Pujcky ihned je moderní a blesková nebankovní půjčka. Jedná se o tzv. mikro půjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o zápůjčku, jež se hodí především pro uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají akčních nabídek a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily online půjček

Jak si zažádat o půjčku?

Snadno, vyplňte žádost, zabere Vám to pár sekund. Potom chvíli vyčkejte, než Vám systém vybere nabídku zápůjček vhodných pro Vás. A následně se už jen řiďte body uvedenými v žádosti a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání půjčky k Vám

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jakou dobu obdrží finance. Uvědomujeme, že klienti, jenž žádají o zápůjčku, chtějí půjčku co nejdříve. Proto nic nezdržujeme a finance jsou zaslány na účet okamžitě po schválení půjčky. Podle typu banky tedy můžete mít půjčku už několik minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Zápůjčka od Volsoru je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět jednoduše dle pokynů, jež dostanete. Uhradit můžete půjčku opět převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak zvolena na 30 dní. Proto jsou zápůjčky od naší společnosti nazývány jako zápůjčky do výplaty. Konsolidace půjček nebankovní je blesková a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. I to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jež je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Klady bleskové zápůjčky bez bez nahlížení

  • Malá půjčka na účet je vyřízena online přes internet, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná nabídnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku doslova šitou na míru, jež bude klientovi doopravdy schválena. Bezhotovostní půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl opravdu úplně každý. Další naší výhodou je neuvěřitelná rychlost vyřízení každé SMS zápůjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně každému

Půjčujeme skutečně každému

U nás má šanci skutečně každý, půjčíme totiž jak důchodcům, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčka na ruku hned

Malá půjčka do 24 hodin

Zápůjčku od firmy Volsor vyžídíte z pohodlí svého domu bleskově za 10 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jistota, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme se stovkami společností a tak vždycky zvolíme nejvhodnější půjčku Vám.