Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění formuláře je snadné, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento systém žádostí půjček je moderní - šanci má úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele online půjček, díky tomu můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou naše půjčky nazývány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Půjčky bez poplatku a registru ihned a bez nahlížení do registru

Malá půjčka do 24 hodin

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Jak? Náš půjčkový systém zkrátka sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a posléze vybrat z velké nabídky stovek poskytovatelů on-line zápůjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic platit dopředu. Zkrátka a prostě - náš systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci získat online půjčku má doopravdy každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Půjčka 4000 Kč je moderní a expresní online zápůjčka. Jde o tzv. mikro zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jedná se totiž o půjčku, která se hodí především na pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají akčních slev a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily SMS půjčky

Jak si podat žádost o půjčku?

Snadno, vyplňte žádost, zabere Vám to pár sekund. Posléze chvíli vydržte, než Vám systém půjček vygeneruje nabídku online půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jenom řiďte body napsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Klienti se často táží, jak rychle a za jak dlouho obdrží peníze. Víme moc dobře, že lidé, jež žádají o zápůjčku, potřebují peníze co nejrychleji. A proto nic nezdržujeme a peníze jsou Vám poslány na účet hned po schválení. V závislosti na bance tak můžete mít finance už několik minut po schválení na účtu. Půjčka od nás je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte opět velmi jednoduše podle údajů, jenž dostanete. Splácet můžete půjčku opět bankovním převodem. Doba splatnosti je potom zvolena na třicet dní. Proto jsou půjčky od Volsoru nazývány jako půjčky do výplaty. Malá půjčka do 24 hodin je rychlá a zřídíte ji během pár minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Registr při schválení nekontrolujeme. To je jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o transparentní společnost se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Výhody nebankovní zápůjčky bez bez ručení

  • Půjčky rychle bez registru je vyřízena po internetu, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani korunu
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete požádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům půjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude danému klientu opravdu schválena. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou průhledné a jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby jim rozuměl opravdu úplně každý. Velká výhoda je neuvěřitelná rychlost vyřízení každé SMS zápůjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. A proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně každému

Půjčíme vždy každému

U nás má šanci skutečně úplně každý, půjčujeme totiž důchodcům, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Půjčky bez poplatku a registru ihned

Malá půjčka do 24 hodin

Zápůjčku od společnosti Volsor vyžídíte z pohodlí svého domu extra rychle během 10 minut. Sami nemusíte nikam docházet a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jistota, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s desítkami společností a tak vždycky zvolíme nejvhodnější zápůjčku právě Vám.