Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je rychlé, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento půjčkový systém je unikátní a pokrokový - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme všechny poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - i proto jsou naše půjčky přezdívány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč a bez registru

Nebankovní Tomova půjčka

Pomáháme tisícům lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Systém poskytování půjček jednoduše shromažďuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a následně si vybrat z nabídky mnoha poskytovatelů nebankovních půjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte dopředu platit. Zkrátka - náš půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci má vážně doslova každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Půjčka na ruku hned je pokroková a blesková nebankovní zápůjčka. Jde o takzvanou mikro půjčku. Proč malou? Jde totiž o zápůjčku, která se hodí hlavně na uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají akčních nabídek a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily bezhotovostní půjčky

Jak zažádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen pár vteřin. Posléze chvilinku vydržte, než Vám systém navolí nabídku půjček vhodných právě pro Vás. A posléze se už jenom řiďte body napsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení půjčky.

Obdržení peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jak dlouho dostanou finance. Víme, že žadatelé, kteří žádají o půjčku, chtějí finance co nejrychleji. To je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou poslány na bankovní účet okamžitě po schválení půjčky. V závislosti na bance tedy můžete mít finance už pár minut po schválení na svém účtu. Půjčka od Volsoru je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět jednoduše dle pokynů, jež dostanete. Splácet můžete zase bankovním převodem. Doba splatnosti je pak nastavena na 30 dní. Také proto jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčky do další výplaty. Nebankovní Tomova půjčka je rychlá a zřídíte ji během pár minut.

Prohlížíte registr?

Registr při schválení nekontrolujeme. A to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o zcela transparentní firmu se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Klady bezhotovostní půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčka online do 10 min. je vyřízena po internetu, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se nikdo rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor nabídnout klientům půjčku doslova šitou na míru, která bude klientovi opravdu schválena. Půjčky od nás jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl opravdu úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je blesková rychlost vyřízení každé online zápůjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o půjčku, ji potřebují skutečně rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčíme opravdu všem

U naší společnosti má šanci doopravdy úplně každý, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčka 4000 Kč

Nebankovní půjčky hned

Online zápůjčku od společnosti Volsor sjednáte z pohodlí svého domova pohodlně do 5 minut. Sami nemusíte nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s desítkami společností a tak vždy vybíráme nejlepší půjčku právě Vám.