Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání žádosti je jednoduché, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Náš systém je unikátní - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme všechny poskytovatele půjček, právě díky tomu můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - díky tomu jsou půjčky od nás pojmenovávány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Nebankovní půjčky hned a bez registru

Nová SMS půjčka 2012

Pomáháme tisícům lidí měsíčně. Jak? Systém poskytování půjček zkrátka shromažďuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a pak si vybrat z bohaté nabídky stovek poskytovatelů online SMS půjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte platit předem. Zkrátka - půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má doopravdy každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejlepší varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Půjčky bez doložení příjmu je pokroková a rychlá nebankovní zápůjčka. Jedná se o tzv. malou zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jenž se hodí hlavně pro uhrazení nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily online půjčky

Jak si podat žádost o půjčku?

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár vteřin. Následně chvilku počkejte, než Vám systém půjček zvolí nabídku bleskových půjček vhodných právě pro Vás. A potom se už jen řiďte kroky napsanými v žádosti a počkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz

Klienti se často ptají, jak rychle a za jakou dobu dostanou půjčku. Víme moc dobře, že klienti, jenž žádají o půjčku, potřebují půjčku co nejdříve. A proto nic neprotahujeme a finance jsou Vám odeslány na bankovní účet hned po schválení. Podle druhu banky tedy můžete mít půjčku už několik minut po schválení půjčky na bankovním účtě. Zápůjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte opět velmi jednoduše dle pokynů, jež dostanete. Uhradit můžete půjčku zase převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na 30 dní. I proto jsou online půjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Nová SMS půjčka 2012 je blesková a vyřídíte ji během několika málo minut.

Prohlížíte registr?

Do registru nenahlížíme. I to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., jenž je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o transparentní společnost se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Bonusy rychlé zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčky rychle bez registru je vyřízena po internetu, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani korunu
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná nabídnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, jenž bude danému klientovi doopravdy schválená. Bezhotovostní půjčky od nás jsou vždy a za všech okolností maximálně transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je rychlá rychlost zřízení veškeré online půjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy všem

Půjčujeme vždy každému

U nás má šanci skutečně kdokoliv, půjčujeme totiž jak důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Půjčky bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení příjmu

Půjčku od Volsoru objednáte z pohodlí svého domu bezproblémově za 5 minut. Osobně nemusíte nikam docházet a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru máte jistotu, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a tak vždycky zvolíme nejvhodnější rychlou půjčku právě Vám.