Žádost o rychlou půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění a odeslání žádosti je rychlé, žádost opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Náš půjčkový systém je unikátní a pokrokový - šanci má opravdu úplně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele půjček, díky tomu můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou tyto půjčky nazývány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčka na ruku hned a bez nahlížení do registru

Osobní půjčka Cetelem

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Půjčkový systém jednoduše shromažďuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze vybrat z nabídky desítek poskytovatelů expresních půjček. Nikam nemusíte sami chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte dopředu platit. Zkrátka a prostě - náš systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má opravdu každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, která Vám bude vyhovovat. Půjčky bez poplatku a registru ihned je pokroková a blesková online půjčka. Jedná se o tzv. malou půjčku. Proč mikro? Jde totiž o zápůjčku, která je ideální hlavně pro pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily online půjček

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to pár vteřin. Posléze chvilku vyčkejte, než Vám systém navolí nabídku bezhotovostních půjček vhodných pro Vás. A následně se už jen řiďte kroky napsanými ve formuláři a počkejte na schválení žádosti.

Odeslání peněz k vám

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za jak dlouho dostanou finance. Uvědomujeme si moc dobře, že lidé, jež žádají o zápůjčku, potřebují peníze co nejdříve. A proto nic nezdržujeme a peníze jsou Vám poslány na účet bezprostředně po schválení půjčky. Podle druhu banky tedy můžete mít finance už pár minut po schválení půjčky na účtu. Zápůjčka od společnosti Volsor je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte také opět velmi jednoduše dle pokynů, jež dostanete. Splácet můžete půjčku opět bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak nastavena na třicet dnů. I proto jsou online půjčky od naší společnosti nazývány jako půjčky do výplaty. Osobní půjčka Cetelem je expresní a vyřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. I to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o transparentní firmu se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody bleskové půjčky bez bez nahlížení

  • Nová půjčka před výplatou je vyřízena přes web, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1 Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude danému klientu skutečně schválena. Rychlé půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností maximálně průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil opravdu doslova každý. Další naší výhodou je neuvěřitelná rychlost zřízení veškeré SMS půjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu každému

Půjčíme skutečně všem

U naší společnosti má šanci doopravdy úplně každý, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Nebankovní rychlá půjčka

Půjčky bez poplatku a registru ihned

Zápůjčku od společnosti Volsor objednáte z pohodlí svého bytu bezproblémově během 10 minut. Sami nemusíte nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme se stovkami firem a proto vždycky vybereme nejvhodnější bezhotovostní půjčku právě Vám.