Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění žádosti je velmi snadné, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Náš systém půjček je pokrokový - šanci má úplně každý. Sdružujeme všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - proto jsou půjčky od nás pojmenovávány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč a bez registru

Půjčka na exekuce

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Jak? Systém půjček zkrátka sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a potom si vybrat z velké nabídky mnoha poskytovatelů expresních půjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic předem platit. Zkrátka a prostě - náš půjčkový systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci má vážně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude vyhovovat. Malá půjčka 2000 Kč ihned je moderní a rychlá nebankovní zápůjčka. Jde o takzvanou malou půjčku. Proč mikro zápůjčku? Jde totiž o půjčku, jež se hodí především pro pokrytí nečekaných výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají akčních nabídek a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily online půjček

Jak si podat žádost o půjčku?

Snadno, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen chvilku. Pak chvíli vyčkejte, než Vám systém navolí nabídku bezhotovostních půjček vhodných pro Vás. A pak se už jenom řiďte body napsanými ve formuláři a počkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz k vám

Někteří klienti se táží, jak rychle a za kolik dní získají půjčku. Víme moc dobře, že klienti, kteří žádají o půjčku, chtějí půjčku co nejrychleji. A proto nic nezdržujeme a finance jsou zaslány na bankovní účet bezprostředně po schválení půjčky. Podle druhu banky tedy můžete mít peníze už pár minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Online půjčka od Volsoru je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět jednoduše podle pokynů, které dostanete. Uhradit můžete opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je pak zvolena na třicet dní. I díky tomu jsou zápůjčky od Volsoru přezdívány jako půjčky do další výplaty. Půjčka na exekuce je rychlá a zřídíte ji během několika minut.

Prohlíží se registr?

Do registru nenahlížíme. I to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., jež je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o plně transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody nebankovní půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčka před výplatou bez registrace je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se nikdo určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1 Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, jež bude klientovi opravdu schválena. Bezhotovostní půjčky od nás jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil skutečně doslova každý. Další výhoda je neuvěřitelná rychlost vyřízení veškeré SMS zápůjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně všem

Půjčujeme opravdu všem

U nás má šanci opravdu kdokoliv, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčka na ruku hned

Půjčka bez poplatku předem

Zápůjčku od firmy Volsor zařídíte ze svého domu bleskově za 10 minut. Sami nemusíte nikam chodit a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme se stovkami společností a tak vždycky zvolíme nejlepší půjčku právě pro Vás.