Žádost o půjčku

Vyplňte formulář a peníze jsou Vaše

Odeslání a vyplnění žádosti je rychlé, žádost zvládne vyplnit opravdu každý. Tento systém žádostí půjček je pokrokový - šanci má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou půjčky od nás přezdívány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčka 4000 Kč a bez registru

Půjčka na OP

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš půjčkový systém zkrátka sdružuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost a potom vybrat z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů bezhotovostních zápůjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte dopředu platit. Zkrátka a prostě - systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci získat půjčku má opravdu doslova každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Půjčky bez doložení příjmu je pokroková a blesková nebankovní zápůjčka. Jde o takzvanou malou zápůjčku. Proč mikro zápůjčku? Jde totiž o půjčku, která je ideální především na uhrazení nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají akčních slev a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily zápůjčky

Jak si zažádat o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to pár vteřin. Následně chvíli počkejte, než Vám systém půjček navolí nabídku půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jenom řiďte body napsanými v žádosti a počkejte na schválení žádosti.

Odeslání peněz

Mnozí klienti se táží, jak rychle a za kolik dní dostanou peníze. Moc dobře si uvědomujeme, že klienti, jež žádají o půjčku, potřebují finance co nejdříve. A to je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou poslány na účet hned po schválení. V závislosti na bance tak můžete mít půjčku už pár minut po schválení na účtě. Online půjčka od nás je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět jednoduše dle údajů, jež dostanete. Uhradit můžete opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je potom zvolena na 30 dnů. I proto jsou půjčky od naší společnosti přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Půjčka na OP je blesková a zřídíte ji během několika málo minut.

Prohlíží se registr?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., jež je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Klady bleskové zápůjčky bez bez ručení

  • Bezhotovostní půjčka je vyřízena online, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku doslova šitou na míru, která bude klientovi opravdu schválená. Bezhotovostní půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností maximálně transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil opravdu doslova každý. Další velká výhoda je blesková rychlost vyřízení veškeré SMS půjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji chtějí opravdu velmi rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu každému

Půjčujeme vždy všem

U naší společnosti má šanci opravdu úplně každý, poskytneme půjčku totiž jak důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčky bez poplatku a registru ihned

Pujcky ihned

Online zápůjčku od Volsoru objednáte z pohodlí svého domova bleskově během 5 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jisté, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme se stovkami společností a tak vždy vybíráme nejvhodnější zápůjčku Vám.