Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je velmi jednoduché, žádost opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento systém je moderní - šanci má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny poskytovatele půjček, právě díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou naše půjčky pojmenovávány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Pujcky ihned a bez registru

Půjčka od soukromého investora

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš půjčkový systém jednoduše sdružuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze si zvolit z velké nabídky desítek poskytovatelů nebankovních zápůjček. Nikam nemusíte sami chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte platit předem. Zkrátka - systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci má opravdu úplně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Půjčka 4000 Kč je pokroková a blesková nebankovní zápůjčka. Jde o takzvanou mikro zápůjčku. Proč malou půjčku? Jedná se totiž o půjčku, která je ideální především pro uhrazení nečekaných finančních výdajů. Tedy pro lidi, jež s oblibou využívají slev a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily půjček

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to pár sekund. Posléze chvilinku počkejte, než Vám systém vybere nabídku SMS půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jenom řiďte kroky napsanými v žádosti a počkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz k vám

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jaký čas obdrží finance. Uvědomujeme si moc dobře, že žadatelé, kteří žádají o půjčku, potřebují půjčku co nejrychleji. Proto nic nezdržujeme a finance jsou zaslány na účet ihned po schválení. Podle typu banky tedy můžete mít finance už pár minut po schválení na svém účtu. Online půjčka od Volsoru je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět velmi jednoduše podle údajů, které dostanete. Uhradit můžete opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je potom nastavena na 30 dní. I díky tomu jsou online půjčky od naší společnosti přezdívány jako půjčky do další výplaty. Půjčka od soukromého investora je rychlá a vyřídíte ji během několika málo minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Registr se nekontroluje. To je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., jež je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní společnost se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Klady nebankovní půjčky bez bez ručení

  • Malá půjčka na účet je vyřízena online, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o které se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, jež bude danému klientovi opravdu schválená. Naše online půjčky jsou vždycky a za všech okolností maximálně transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil opravdu každý. Velká výhoda je blesková rychlost vyřízení každé bezhotovostní půjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji chtějí skutečně rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu všem

Půjčíme opravdu každému

U naší společnosti má šanci doopravdy úplně kdokoliv, poskytneme půjčku totiž starším lidem, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčky rychle bez registru

Půjčka bez poplatku předem

Půjčku od Volsoru sjednáte z pohodlí svého bytu extra rychle do 10 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jisté, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s desítkami firem a proto vždy vybereme nejvhodnější rychlou půjčku právě Vám.