Zažádat o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je rychlé, formulář zvládne vyplnit každý. Tento systém žádostí je unikátní a pokrokový - šanci má opravdu každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele online půjček, jenom díky tomu můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou naše půjčky pojmenovávány jako půjčka bez koruny. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Půjčka na ruku hned a bez nahlížení

Půjčky bez skrytých poplatků

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Ptáte se jak? Systém poskytování půjček jednoduše shromažďuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze si vybrat z nabídky stovek poskytovatelů online SMS zápůjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic dopředu platit. Zkrátka a prostě - náš systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má vážně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Bankovní půjčky bez registru ihned je pokroková a expresní online zápůjčka. Jedná se o tzv. malou zápůjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jež je ideální hlavně pro pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slevových akcí a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily půjčky

Jak si podat žádost o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to jen chvilku. Pak chviličku vyčkejte, než Vám systém navrhne nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jenom řiďte body uvedenými ve formuláři a počkejte na schválení žádosti.

Zaslání peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za kolik dní získají půjčku. Víme, že žadatelé, jenž žádají o půjčku, chtějí půjčku co nejdříve. A proto nic neprotahujeme a peníze jsou Vám zaslány na účet ihned po schválení. V závislosti na bance tedy můžete mít peníze už několik minut po schválení půjčky na svém účtu. Půjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte také opět velmi jednoduše podle údajů, jež obdržíte. Uhradit můžete opět převodem. Doba splatnosti půjčky je pak zvolena na třicet dnů. I díky tomu jsou online půjčky od nás přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Půjčky bez skrytých poplatků je rychlá a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru?

Do registru nenahlížíme. I to je také jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., která je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o transparentní firmu se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Výhody bezhotovostní zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Blesková půjčka pro každého je vyřízena po internetu, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o které se nikdo rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná dát to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. poskytnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, která bude klientovi opravdu schválená. Bezhotovostní půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil skutečně doslova každý. Další velká výhoda je neuvěřitelná rychlost vyřízení každé online zápůjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. Proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně každému

Půjčujeme opravdu všem

U nás má šanci skutečně každý, půjčíme totiž důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Půjčky bez doložení příjmu

Bankovní půjčky bez registru ihned

Zápůjčku od firmy Volsor vyžídíte ze svého domova rychle do 10 minut. Sami nemusíte nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jistota, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a proto vždycky zvolíme nejlepší půjčku právě Vám.