Zažádat o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání žádosti je jednoduché, žádost zvládne vyplnit každý. Náš půjčkový systém je unikátní a pokrokový - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - i proto jsou naše půjčky pojmenovávány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Pujcky ihned a bez registru

Půjčky do 10 minut

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Náš systém pro poskytování půjček jednoduše sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a následně si vybrat z nabídky mnoha poskytovatelů on-line půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte platit dopředu. Jednoduše - půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má doopravdy každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Půjčky bez doložení příjmu je pokroková a rychlá nebankovní půjčka. Jde o tzv. mikro zápůjčku. Proč malou? Jedná se totiž o půjčku, která se hodí hlavně na uhrazení nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají akčních nabídek a nebo pro lidi, kteří zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily online půjček

Jak zažádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to jen chvilku. Potom chvilku počkejte, než Vám půjčkový systém vybere nabídku online půjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jenom řiďte kroky uvedenými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Obdržení peněz

Mnozí klienti se táží, jak rychle a za jaký čas obdrží finance. Uvědomujeme si moc dobře, že klienti, jež žádají o zápůjčku, chtějí finance co nejdříve. To je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou Vám poslány na účet ihned po schválení půjčky. V závislosti na bance tak můžete mít půjčku už několik minut po schválení na účtu. Zápůjčka od společnosti Volsor je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte také opět jednoduše podle pokynů, které obdržíte. Splácet můžete půjčku zase převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na 30 dnů. Také proto jsou online půjčky od Volsoru nazývány jako zápůjčky do další výplaty. Půjčky do 10 minut je blesková a zřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Registr při schválení nekontrolujeme. I to je také jeden z důvodů, proč je půjčka od Volsoru tak oblíbená.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jež je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní podnik se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy nebankovní zápůjčky bez bez ručení

  • Nová SMS půjčka je vyřízena po internetu, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní online půjčka, o níž se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani korunu
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, jenž bude danému klientu opravdu schválená. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně doslova každý. Co je pak naší další velkou výhodou je blesková rychlost vyřízení každé online půjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, ji potřebují opravdu rychle. Proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně všem

Půjčujeme skutečně každému

U nás má šanci opravdu kdokoliv, dáme půjčku totiž starým lidem, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Nebankovní rychlá půjčka

Malá půjčka do 24 hodin

Online zápůjčku od společnosti Volsor zařídíte ze svého bytu rychle do 10 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě máte jistotu, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s desítkami firem a proto vždycky vybereme nejvhodnější půjčku právě Vám.