Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění a odeslání formuláře s žádostí o půjčku je velmi snadné, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Tento systém půjček je pokrokový - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele půjček, právě díky tomu můžeme nabídnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - díky tomu jsou naše půjčky pojmenovávány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčka na ruku hned a bez nahlížení do registru

Půjčky pro matky na mateřské

Pomáháme tisícům lidí každý měsíc. Jak? Náš systém jednoduše sdružuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a následně si vybrat z nabídky stovek poskytovatelů online SMS zápůjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nemusíte nikam volat, nemusíte nic platit dopředu. Prostě - systém půjček je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má skutečně doslova každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, která Vám bude maximálně vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je moderní a rychlá online půjčka. Jedná se o tzv. mikro půjčku. Proč malou zápůjčku? Jde totiž o půjčku, která je vhodná hlavně pro uhrazení nenadálých finančních výdajů. Tedy pro lidi, kteří s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily SMS půjčky

Jak požádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte formulář, zabere Vám to jen pár sekund. Posléze chvíli vyčkejte, než Vám systém vygeneruje nabídku půjček vhodných pro Vás. A následně se už jen řiďte body popsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení půjčky.

Zaslání peněz

Klienti se často táží, jak rychle a za jakou dobu dostanou půjčku. Uvědomujeme si moc dobře, že klienti, jenž žádají o zápůjčku, chtějí půjčku co nejdříve. A proto nic neprotahujeme a peníze jsou odeslány na bankovní účet hned po schválení. Podle banky tak můžete mít finance už několik málo minut po schválení půjčky na účtu. Online půjčka od naší společnosti je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět snadno podle pokynů, které dostanete. Splácet můžete opět bankovním převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na 30 dní. I proto jsou online půjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Půjčky pro matky na mateřské je rychlá a zřídíte ji během několika minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., která je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní firmu se sídlem v Česku, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Výhody online půjčky bez bez ručení

  • Půjčky bez registru a poplatku hned je vyřízena přes internet, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani korunu
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli nabízení zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Díky tomu je schopný Volsor s.r.o. nabídnout klientům půjčku doslova šitou na míru, jenž bude danému klientovi opravdu schválená. Rychlé půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností maximálně transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou průhledné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně doslova každý. Další výhoda je blesková rychlost vyřízení veškeré bezhotovostní zápůjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně rychle. A proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy každému

Půjčujeme opravdu každému

U nás má šanci opravdu každý, dáme půjčku totiž starým lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčky bez poplatku a registru ihned

Malá půjčka do 24 hodin

Online půjčku od firmy Volsor sjednáte ze svého domova rychle do 7 minut. Sami osobně nemusíte nikam docházet a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a proto vždy vybíráme nejvhodnější bezhotovostní půjčku právě Vám.