Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění žádosti je jednoduché, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento systém půjček je unikátní a pokrokový - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele online půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - i proto jsou půjčky od nás nazývány jako půjčka bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčka na ruku hned a bez registru

Smlouva o půjčce bezúročná

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Systém půjček jednoduše shromažďuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a potom si zvolit z nabídky mnoha poskytovatelů nebankovních půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte dopředu platit. Prostě - systém půjček je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci získat online půjčku má vážně úplně každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, která Vám bude vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je moderní a rychlá online zápůjčka. Jde o takzvanou mikro zápůjčku. Proč mikro zápůjčku? Jde totiž o zápůjčku, jenž je vhodná především na pokrytí nečekaných výdajů. Tedy pro lidi, kteří rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily půjčky

Jak požádat o půjčku?

Jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to chvilku. Následně chvíli vyčkejte, než Vám systém půjček vypočítá a navrhne nabídku půjček vhodných pro Vás. A následně se už jen řiďte body napsanými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz

Klienti se často táží, jak rychle a za jak dlouho získají peníze. Velmi dobře víme, že klienti, jež žádají o půjčku, potřebují peníze co nejdříve. A to je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou poslány na bankovní účet hned po schválení. Podle banky tak můžete mít půjčku už několik málo minut po schválení na bankovním účtu. Online půjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte opět velmi jednoduše dle údajů, jenž dostanete. Splácet můžete opět převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na třicet dnů. I proto jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčky do výplaty. Smlouva o půjčce bezúročná je expresní a vyřídíte ji během pár minut.

Prohlížíte registr?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. A to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., která je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o transparentní podnik se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Výhody rychlé zápůjčky bez bez nahlížení

  • Půjčka před výplatou bez registrace je vyřízena po internetu, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní online půjčka, o které se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1 Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku tedy můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor poskytnout klientům půjčku doslova šitou na míru, jež bude klientu skutečně schválená. Naše zápůjčky jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Další naší výhodou je blesková rychlost vyřízení každé SMS půjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy každému

Půjčujeme opravdu každému

U naší společnosti má šanci skutečně úplně každý, poskytneme půjčku totiž jak důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč

Půjčka bez poplatku předem

Online zápůjčku od společnosti Volsor sjednáte ze svého domova bezproblémově do 7 minut. Osobně nemusíte nikam docházet a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jistota, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme s desítkami firem a tak vždycky vybereme nejvhodnější online půjčku právě Vám.