Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání žádosti je rychlé, žádost zvládne vyplnit každý. Náš systém je unikátní - šanci má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - díky tomu jsou tyto půjčky přezdívány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Malá půjčka 2000 Kč ihned a bez registru

SMS půjčka 1 000 Kč

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Jak? Systém půjček zkrátka shromažďuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a posléze si zvolit z velké nabídky mnoha poskytovatelů on-line půjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic dopředu platit. Jednoduše a zkrátka - náš půjčkový systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má vážně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejvýhodnější varianta, která Vám bude vyhovovat. Nebankovní rychlá půjčka je pokroková a expresní nebankovní zápůjčka. Jde o takzvanou mikro zápůjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, která je ideální především pro uhrazení nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají akčních nabídek a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily online půjčky

Jak si zažádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár sekund. Potom chvilku počkejte, než Vám systém půjček vypočítá a navrhne nabídku online půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky popsanými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jaký čas dostanou finance. Víme moc dobře, že žadatelé, kteří žádají o půjčku, chtějí peníze co nejdříve. A to je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou zaslány na bankovní účet ihned po schválení půjčky. Podle druhu banky tedy můžete mít finance už pár minut po schválení na účtu. Online půjčka od Volsoru je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět velmi jednoduše podle pokynů, jež obdržíte. Splácet můžete půjčku opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je potom zvolena na třicet dní. Proto jsou zápůjčky od nás přezdívány jako půjčky do další výplaty. SMS půjčka 1 000 Kč je blesková a vyřídíte ji během několika minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Registr při schválení nekontrolujeme. A to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní podnik se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy online zápůjčky bez bez nahlížení

  • Půjčka online do 10 min. je vyřízena online přes internet, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se nikdo určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná nabídnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku přímo šitou na míru, jenž bude danému klientovi opravdu schválena. Naše půjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby jim rozuměl opravdu doslova každý. Další naší výhodou je blesková rychlost vyřízení každé bezhotovostní půjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy všem

Půjčíme vždy každému

U nás má šanci doopravdy každý, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčky rychle bez registru

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč

Půjčku od Volsoru objednáte ze svého domova rychle do 7 minut. Sami osobně nemusíte nikam docházet a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás máte jistotu, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s desítkami společností a proto vždy vybereme nejvhodnější online půjčku právě Vám.